Corsair Vengeance LPX Black DDR4 32GB (2x16GB) 3000MHz CL15 CMK32GX4M2B3000C15

80 %

Popis produktu

Parametry produktu

Určení
počítačové
Rozdělení dle typu
DDR4
Kapacita
32 GB

Recenze

 • , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

  Doporučuje produkt

  80 %
  • Rychlé s velkou kapacitou
  • 32GB zabírá jen 2 sloty

Parametry produktu

Určení
počítačové
Rozdělení dle typu
DDR4
Kapacita
32 GB

Popis produktu

Corsair Vengeance LPX 32 GB (2x16GB) DDR4 3000 CL15

Znacka Corsair je známá díky svým kvalitním pametovým modulum, které se vyznacují vysokou stabilitou a vynikajícím výkonem pro osobní pocítace, notebook, pracovní stanice a servery s širokým spektrem nasazení, jako napríklad grafické aplikace a nárocné hry. Pameti ze série Vengeance ocení nárocní uživatelé a pocítacoví hráci, kterí využijí vysoký výkon, 100% stabilitu a široké možnosti pretaktování.

Prednosti

Rada operacních pametí Vengeance LPX typu DDR4 je urcena pro nárocné pretaktování. Životnost modulu prodlužuje inovativní pasivní chladic DHX z hliníku s vysokým žebrováním, který perfektne odvádí veškeré zbytkové teplo a spolecne s osmivrstvým PCB poskytuje výtecnou stabilitu i pri pretaktování modulu. Každý IC použitý na pametových modulech je individuálne testován.

Architektura DDR4

Operacní pamet DDR4 prináší, proti pametem DDR3, nižší spotrebu díky využití nižšího pracovního napetí a vyšší pracovní frekvence základních modelu. Architektura pametí DDR4 umožní jednodušší komunikaci s PCI sbernicemi a také je pamet osazena více piny. Mimo jiné došlo k posunutí zámku, díky cemuž nemuže dojít k zámene a špatné instalaci v nekompatibilní základní desce.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

1zákazník doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
80 %
průměr z 1 hodnocení
5
0 ×
4
1 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

  Doporučuje produkt

  80 %
  • Rychlé s velkou kapacitou
  • 32GB zabírá jen 2 sloty