Kingston DDR3 16GB 1866MHz CL10 HX318C10FBK2/16

žádná
CAS latency
Napětí
1.5 V

Výkonné paměti s barevným chladicím kovem vhodné i pro začátečníky, protože FURY se automaticky nastaví na nejvyšší možnou frekvenci, kterou podporuje platforma i pořízené moduly.

Kompatibilitu si můžete ověřit v konfigurátoru pamětí na adrese:http://www.kingston.com/us/memory/search/Options/

• typ paměťového modulu pro základní desky: DDR3
  • kapacita paměti: 16 GB (2x8 GB)
  • frekvence paměťového modulu: 1866 MHz
  • korekce chyb (ECC): Ne
  • CAS latency: 10

• OK

• cena vykon
  • , zakoupeno v ALFA.cz

Kvalitní produkt za velmi rozumnou cenu. Paměti Kingston používám už dlouhá léta a vždy jsem byl spokojen.

• , zakoupeno v 220volt.cz

• Velikost
    • Vzhled

• Super vzhled
    • Dobrá cena
    • 2x8Gb
    • Rychlé časování a frekvence

Jako poslední prvek v osvěžování své počítačové sestavy jsem se dostal i já k tomu, že 2x2Gb už není v dnešní době to pravé ořechové. Sice mají Ramky oproti ostatním komponentům v PC trošku nižšší význam (tím myslím u herních sestav, nepředpokládám, že by si tyto ramky chtěl někdo dátvat do kancelářské sestavy), ale i tak jsem je nechtěl opomíjet a tak jsem si našel tyhle černé příšetky v hliníkovém chladiči. Po přečtení Xrecenzí a článků jsem došel k závěru, že Hyper Fury jsou správná volba - dostatečná paměť, dostatečný takt. I když popravdě to u mě vyhrál na plné čáře design, ono je v podstatě jedno jaké ramky kupujete, jde v podstatě jen o rozhraní patice a kapacitu paměti. Koupeno, namontováno, ozkoušeno a mám zase na 5let pokoj. Ramyky můžu s klidným svědomím doporučit.

• , zakoupeno v 220volt.cz

• Vše v pořádku, skvělá cena oproti konkurenci, fungují jak mají.
    • Nic.

Jsem naprosto spokojený.

• , zakoupeno v SOFTCOM.cz

• výkon
    • kvalita
    • -

OK

• výborná paměť, velice malé procento reklamací
    • -

doporučuji jak do klasických tak herních PC sestav

• Doporučuji

Doporučuji :)