Crucial DDR2 1GB 667MHz CL5 CT12864AA667

1 GB

• , zakoupeno v Alza.cz

• Jedou super,PC je jak nové,tedy spolu s SSD diskem
    • nic mě nenapada

potřeboval jsem rozšířit paměti v PC.
    Našel jsem zde co jsem potřeboval,tedy DDR 2 paměti.
    Instalaci dělal kamarad,ale problemy s tim jinak nebyli.Šlapalo to hned na poprve.

Určení
počítačové
Rozdělení dle typu
DDR2
Kapacita
1 GB

Operační paměť PC2-5300, napětí 1.80V. Rychlejší počítač? S pamětí Crucial ano!  Kvůli nedostatečné operační paměti může váš stolní počítač snadno přestat stíhat tempo současných apl

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Alza.cz

• Jedou super,PC je jak nové,tedy spolu s SSD diskem
    • nic mě nenapada

potřeboval jsem rozšířit paměti v PC.
    Našel jsem zde co jsem potřeboval,tedy DDR 2 paměti.