Corsair Vengeance SODIMM DDR3 8GB 1600MHz CL10 CMSX8GX3M1A1600C10

Rozdělení dle typu
DDR3
Kapacita
8 GB

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Zrychlil jsem si ntb.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Poměr cena/výkon
    • Stabilita

Nejsem moc dobrý recenzent a tenhle komponent nejde ani moc zrecenzovat, ale objednal jsem si dvě tyto RAM abych navýšil svou operační paměť ze 4 GB na 16 GB. Většinou jsem měl problém s tím např. když jsem měl spuštěno více grafických programů, nebo například více záložek v Google chromu( ano je to smutné, ale po přechodu na WIN 10, kde se značná část operační paměti využije, jako komprimovaná paměť, tak už mi moc nezbylo na moje užití).
    ný vliv. Ale při práci nebo i při zkoušení hraní her, je znám extrémní rozdíl a musím říct za těch pár dní co je mám, tak plná spokojenost.
    Ale abych se dostal k tomu podstatnému, po přečtení parametrů, které poskytuje moje zákl. deska, jako je max.vstupní napětí, max. pracovní frekvence a typ slotu, jsem rozmýšlel mezi dvěma tipy, oba od Corsair, protože od známých se ke mě o této značce doneslo dost pozitivního a po přečtení pár recenzí spokojených uživatelů, bylo jasné že to bude správná volba. Nevím co bych dále ještě popsal. Hned po instalaci, jelikož jsem si do notebooku dával SSD, tak na rychlosti spuštění OS, to nemělo nějaký výraz. Ale na práci to mělo extrémní vliv a notebook běží krásně plynule ať už pustím cokoliv náročnějšího

Určení
notebookové
Rozdělení dle typu
DDR3
Kapacita
8 GB

"Špičkový paměťový modul značky gCorsairg je určen pro moderní výkonné notebooky se slotem pro gDDR3g paměti, kde nabídne upgrade kapacity i rychlosti. Je výhodnou volbou pro druhou generaci procesoru Intel Core, kde je hodně notebooků dodávaná s pomalejšími moduly než jaké procesor podporuje. Po vložení je modul automaticky detekován a zahájí činnost plnou frekvencí bez potřeby zásahů uživatele, čímž přinese vyšší odezvu při zpracování.

Oproti předchozí DDR2 paměti nabízí vyšší frekvenci a nižší spotřebu. Paměťový modul o kapacitě g8 GBg pracuje na frekvencig 1600 MHzg, při níž dosahuje časování gCL10-10-10-27g. Jedná se tak o výbornou volbu, pokud potřebujete rozšířit operační paměť v přenosném počítači - a obzvláště, pokud vyžadujete vysoký výkon např. při programování, práci s videem nebo hraní her.p

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Zrychlil jsem si ntb.

• , zakoupeno v CZC.cz